Muhtarlarımızla Bir Araya Geldik.

Mahalle ve Köy Muhtarlarımızla Kahvaltılı Toplantıda Bir Araya Gelerek Toprakkalemizin Sorunları Çözüm Noktaları ve Acil Müdahale Yapılacak Olan Sorunlarımızın Tespitinde Bilgilerini Aldık.

Gelişme yolunda hızla ilerleyen bölgenin inşaat konusunda yeni gözdesi olan Toprakkalemizin mahallelerinin temel ve acil olan sorunları konusunda başkanımız İbrahim DEMİRCİ mahalle muhatalarımızla bir araya geldi.

Çözüme kavuşması gereken ve en önemli sorunlarımız olan alt yapı ve yol sorunumuz için başkanımız İbrahim DEMİRCİ '' Toprakkale Belediyesi olarak  acil olarak tamamlanması veya yenilenmesi gereken sorunlarımız alt yapı ve yollarda gerekli planlamamızı tamamladık. Kaynakların yetersiz olduğu borçlanlar sebebiyle bazı konularda büyük sıkıntılar yaşadığımız aşikar. Fakat bu sorunlar bizi durdurmaya yetmeyecek. Gelişen büyüyen bir Toprakkale yenilikler ve tarihi dokusuyla canlanacak.Biz üzerimize düşen sorumluluğun farkında ve bilincindeyiz. Bu bilinç altında halkımıza hizmete ara vermeden devam edeceğiz.'' dedi.

Mahalle muhatarlarımızda başkanımıza teşekkür ederek size güvenimiz tam herkes üzerine düşeni yapacaktır dediler.